302 x Bekeken 0 x Bewaard Sinds 14 Juli '16, 16:28 € 13.500
Over de auto
Bouwjaar: 2007
Transmissie: Handmatig
Carrosserie: Hatchback
Zitplaatsen: 5
Boekje: nee
Bekleding: Stof
Cilinders: 4
Cilinder Inhoud: 1984cc
Kleur: ZWART
Opmerking:
In de afgelopen 3 jaar heb ik, in de totaliteit, ongeveer €12.000 in de auto gestoken om de auto in goede staat te houden. Niet bezuinigd dus. LET OP: het betreft hier geen standaard Cupra. Dit is geen gebrek, maar bij het gebrek aan een veld met opties het hier maar ingevuld. Snelste Leon Cupra van dit moment, 365pk.
Notitie AV: Tellerstand blijkt een trendbreuk in te zitten Dit wordt hersteld door de eigenaar
De auto heeft APK t/m 21 mei 2017 en heeft op 6 mei 2016 de laatste onderhoudsbeurt gehad . De onderhoudshistorie is volledig bekend.
Zeer nette en complete Seat Leon Cupra 2.0tfsi met 365pk van JDEngineering.
De auto is Stage 2+, waarbij er een compleet Milltek non-resonated uitlaatsysteem onder zit, Forge Twin-Take inlaatsysteem en een hogedruk-brandstofpomp.
Met dit vermogen, kan een semi-racekoppeling niet ontbreken. Er zit een Sachs SRE semi-racekoppeling in, ruim geschikt voor dit vermogen. Ook heb ik Powerflex draagarmrubbers laten plaatsen, voor nog stabielere wegligging. Om dit alles te stoppen, zijn er voor betere remschijven van Zimmerman en Ferodo DS2500 remblokken gemonteerd. Achteruitkijken doe je via de achteruitkijkcamera, origineel geleverd voor de Scirocco, voor een goed en helder beeld.
Dit wordt getoond op een Pioneer multimediasysteem met ingebouwde navigatie.
Het systeem is geschikt voor Bluetooth, AUX, USB, MicroSD en iPhone/iPod.
Alle voorkomende kwalen, zoals kettingspanner, kapot vliegwiel, kapotte waterpomp, en vervuilde injectoren zijn aangepakt. De auto verkeerd in zeer goede staat. Ook heb ik een tussenplaat laten plaatsen bij het blok, waardoor deze vervuiling in de toekomst wordt voorkomen. De dempers zijn ook recentelijk vervangen.
De reden dat ik de auto weg doe, is omdat ik zelf een grotere auto wil gaan rijden.
De auto is altijd in onderhoud geweest bij een VAG-specialist, gespecialiseerd in de snelle VAG-modellen.
Alle facturen van reparaties etc. zijn aanwezig en inzichtelijk.